c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
piyo house logosu

Bahçe İçerisinde Yeşilliklerle Çevrili

piyo house

Her Türlü Ekipmana Sahip, Havadar ve Hijyenik Ortam

Deneyimli ve En İyi Eğitmenlerle Kişiye Özel Program

GYM Alanında da Çalışabilieceğiniz

Sosyalleşip Kahvenizi İçebileceğiniz Bir Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Piyo House Aletli Pilates, Yoga, Fonksiyonel Antrenman, Antigravity Yoga, Fitness ve Kickboks dersleri alabileceğiniz bir spor ve sağlıklı yaşam merkezi.

Piyo House 2018 Eylül ayında Akatlar Etiler bölgesinde açıldı. Şehrin merkezinde ama doğayla iç içe, bahçe içerisinde ve yeşilliklerle çevrili, ev sıcaklığında ve temizliğinde, havadar, hem bedene hem ruha hitap eden, en iyi hocalarla ve kişiye özel antrenman programlarıyla güvenli bir şekilde spor yapabileceğiniz, kahvenizi rahatça içip, aynı zamanda sosyalleşip keyifli vakit geçirebileceğiniz bir stüdyo.

Benim çok çalışarak, inanarak ve isteyerek geliştirdiğim, büyük bir cesaretle giriştiğim bir proje. Güzel ve dengeli enerjiyi sizlere yansıtmaya çalıştığım ve çok güzel geri dönüşler aldığım bir stüdyo.

Piyo’ya gelen insanlardan da en sık duyduğum cümle “Buranın enerjisi çok güzel”. Enerji paylaştıkça çoğalır ve içindeki insanlarla güzelleşir. Piyo güzel insanların, doğru şekilde antrenman yaptığı ve sosyal olarak da beslendiği bir yer halini aldı. Her geçen gün bunun için şükredip, Piyo ekibi olarak işimizi en doğru şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Pandemi süresince tüm önlemlerimizi alarak, sosyal mesafeye ve hijyene en iyi şekilde dikkat ederek Piyo’da derslerimize devam ediyoruz. Konusunda uzman, sertifikalı, en iyi ve deneyimli eğitmenlerle çalışıyoruz. Piyo House’a tanışmaya, derse, kahve içeye herkesi bekleriz. Güzel enerjiyle, sağlıkla, egzersizle, görüşmek üzere:)