c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Fulya Varışlı Blog

Neden alt karnım gitmiyor, neden bacaklarım incelmiyor diye soranlar.. Cevabı burada! O kadar spor yapıyorum ama alt karnım gitmiyor, bacaklarım bir türlü incelmiyor!.. Bu cümleleri sıkça duyarız. Alt karın eritme, bacak inceltme mümkün müdür veya gerçekten çok mu zor?

Düz bir karın ve belirgin karın kasları neredeyse herkesin hayali ve bana en çok gelen sorulardan biri. Karın kaslarını belirginleştirmek için sadece bölgesel karın çalışmanız ve öne doğru fleksiyona kalkacağınız karın hareketleri yeterli değildir. Peki, şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Yağ yüzdemi nasıl düşürürüm? Ayakta hareketlerle, squat ve lunge, bacak çekme kaldırma, tekme, sıçrama gibi hareketlerle de karın kaslarınızı belirginleştirebilirsiniz.

Kendi değerini bilememe, kendini aşağı çekme veya değersizleştirme. Hepimizin böyle zamanları oluyor, peki bununla nasıl baş edeceğiz? Bazı insanlar için sıklıkla “enerjisi çok güzel” gibi sözler duyarsınız. Bu enerji meselesi nasıl oluyor da insanları etkiliyor ve o enerjisi güzel insanlar ne yapıyorlar?