c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

YouTube Kanalım Yayında!

#kendineiyidavran diyerek herkesi egzersiz yapmaya davet ettiğim YouTube kanalımda sizler için birçok tüm vücut ve bölgesel antrenman videoları hazırladım. Bu videoları yaparak evde ve her yerde form tutabilir, kişisel hedeflerinize daha kısa sürede ulaşarak incelebilir, sıkılaşabilir ve kuvvetlenerek düzenli antrenman yapabilirsiniz. Hedefinize yönelik bölgesel veya tüm vücut antrenmanı seçebilir, her gün düzenli olarak yapacağınız sadece 10 dakika ile fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Vaktiniz varsa videolarımı 2 veya 3 set halinde yapabilir veya bölgesel olarak çalıştığınız bir videodan sonra başka bir bölgeyi çalıştırabilirsiniz. Örneğin, 10 dakikalık yağ yakma tüm vücut antrenmanını 2 set halinde yapıp, ardından vaktiniz varsa ve enerjiniz daha devam et diyorsa, bir de karın, kol omuz sırt ve/veya kalça videolarımdan yapabilirsiniz.

Her videonun yorumlar kısmında o derste dikkat etmeniz gerekenler ve dersin seviyesi, süresi gibi bilgileri size aktarıyorum. Derslere başlamadan yorumlar kısmını okuyup, sonrasında benimle yorum, soru ve isteklerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Uzun yıllardır Pilates, Yoga ve Fonksiyonel Antrenman dersleri veriyorum ve öğrencilerimle uzun soluklu, güzel ilişkiler içerisinde hep başarıya ulaştık. En sık duyduğum cümle “Fulya enerjin çok güzel”…  Pandemi döneminde bu enerjiyi birebir paylaşamamak aslında hepimize çok şey gösterdiği gibi bana da bu kapıyı açtı. Benim için kendimi size tanıtmanın ve içimdeki enerjiyi paylaşıp, herkese faydalı olabilmenin en etkili yollarından biri bu diye düşündüm. Çalışmalara başlayıp, Youtube projemi geliştirdim. Giderek büyüyen, paylaşan bir aile olacağımıza yürekten inanıyorum. Durmak yok, yola devam diyip, enerjiyle devam ediyoruz. Kendine iyi davran, önce kendin için neler yapıyorsun bir bak ve egzersizle hem bedenini hem ruhunu besle! Şimdi tam zamanı.